twittertwitter
Latviski
English
28. oktobrī notiks LIFE konsultatīvās padomes otrā sanāksme

Šī gada 28. oktobrī, plkst. 13:00, Rīgā, Eksporta ielā 5, notiks otrā LIFE konsultatīvās padomes sanāksme. Konsultatīvā padome izveidota Eiropas Komisijas LIFE programmas projekta Nr. LIFE14CAP/LV/000002 “Kapacitātes celšana LIFE programmas ieviešanai Latvijā”(CAP LIFE LAT) ietvaros ar mērķi sniegt informatīvu atbalstu Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas LIFE atbalsta vienībai, lai uzlabotu LIFE programmas projektu kvalitāti Latvijā iesniegšanas un īstenošanas stadijās.

Sanāksmes mērķis ir iepazīstināt konsultatīvās padomes locekļus ar projektā sasniegto, projekta mājas lapu, informēt par CAP LIFE LAT organizēto “LIFE 15 gadi Latvijā” pasākumu un LIFE balvas pasniegšanu, pārrunāt par plānotajiem reģionālajiem semināriem un  mentoru programmu, kā arī uzklausīt ieteikumus LIFE atbalsta vienībai, kā piesaistīt jaunus LIFE programmas projektu pieteicējus. Sanāksmē aicināti piedalīties visi konsultatīvās padomes locekļi.

Sīkāku informāciju par plānoto sanāksmi var uzzināt, sazinoties ar LIFE atbalsta vienības vecāko eksperti Maiju Malnaču, zvanot 26167732 vai rakstot maija.malnaca[at]lvafa.gov.lv